| LiLu a întrebat:

Ce cadou ati dori sa primiti de la persoana iubita de Valentin si Valentina?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Multa dragoste love struck

| nobody_9468 a răspuns:

Iubire, iubirea lui...doar atat

baftabig grin

| HBK a răspuns:

Persoana ei si atatlove struck. E cel mai de pret.

| ÅñdRa a răspuns:

Sa ne impacam:X

| alinuta113 a răspuns:

Vreau sa fim impreuna in aceasta zi! Nimc alt ceva nu vreau! Vreau sa petrecem frumos aceasta zi doar noi doi! E si normsal ca cadourile au locul lor! Dar eu deja am vorbit cu prietenul si ne cumpara reciproc ceasuri de mina! der faza ca el alege pentru mine si e pentru el si abia pe 14 o sa vedem! Sa fim seriosi ca tai cind aud de aceasta data se gindesc la cadou! (ia sa nu primesti de la persoana iubita cadou dar tu sa nu-i oferi cum te-ai simti>? hhhh! asa ca fara bariere ca nu vreau cadou

| ffy a răspuns:

Un maseratilove strucklove strucklove strucklaughing)glumescwinkingnu stiu poate de la valentins's day vreau un iubitsad

Răspuns utilizator avertizat
| Ella123 a răspuns:

Pai eu nu el vreau decât pe el...

| darkeyes a răspuns:

Pai nu am nevoie de un cadou. Daca vrea sa imi ia el oricum eu ii voi lua lui. happy In schimb vreau sa primesc multa dragoste din partea lui si sa fie alaturi de mine.In ziua aia sa facem poze, sa ne distram, sa ne plimbam, sa ne tinem de mana, sa ne imbratisam.Pana la urma pentru asta e ziua indragostitilor.Cadourile sunt bine venite.Cum am mai zis nu ma supar daca nu imi ia nimichappy dar mi-ar placea sa imi scrie o poezie in care sa imi spuna cat de mult insemn pentru el happy tongue Tie ce ti-ar placea sa primesti:*?

| lexony a răspuns:

Iubire!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau niste boxe la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un telefon pe sine, cu aparat foto si cablu de descarcat pozele de pe telefon pe calculatao