| Jake9237 a întrebat:

Ce cadou credeti ca i-as putea oferi iubitei mele? vreau muuulte raspunsuri.multumesc.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde de gusturile ei... un parfum de calitate... un buchet mare de trandafiri rosii...happy...ai putea sa ii oferi o poza cu voi doi pusa frumos intr-o rama in forma de inimahappy... ii poti da o felicitare in care sa ii urezi la multi ani si sa ii spui tot ce simti pentru ea si un sincer te iubesc face cat o mie de cuvinte si o mie de cadouri, poti sa ii iei un ursulet pufos si cu o inimioara, un album cu muzica ei preferata, un bilet la un concert, o bratara de aur sau argint, un lantisor cu intiala numelui tau, ii poti lua un inel frumos de argint sau aur, ceva facut manual de tine special pentru ea, oricum gestul conteaza!

| carminaburana43 a răspuns:

Eu as prefera o cina romantica luata impreuna undeva dupa care o seara petrecuta sau la disco sau la teatru...se poate o bijuterie fina de aur sau argint(cum permite buzunarul)sau un parfum extrafin...aici iarasi cum permite buzunarul...happy

| marsy a răspuns:

Parfum, bratara, o geanta, un buchet de flori dragut, un ceas de mina,

| LoryM22 a răspuns:

Un parfum Escada Moon Sparklewinking!

| dulshe a răspuns:

Eu zic ca ceva simbolic e cel mai super cadou. Degeaba ii cumperi tu un buchet de trandafiri, daca el dupa o saptamana, doua se ofileste si nu mai ramane nimic din acel cadouwinking.
[O bratara, un inel, cercei ]>de argint, sau aur... Intereseazate si tu ce i-ar placea, vezi daca ii place aurul sau argintul...
mult succes!big grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

O perna in forma de inima cu poza voastra, un parfum, ceas, bijuterii, bilete pentru voi 2 la un film/concert, o excursie surpriza de 1-2 zi(sau cat va permite timpul), o bluza, un ursulet mare + buchet de flori... dar stii ceva? Cred ca un sincer TE IUBESC face cat toate aceste lucruri la un locwinking

| blue_butterfly a răspuns:

O carte cu Sonetele lui Shakespeare in romana si engleza sau orice alta carte, un CD cu muzica preferata, un desen in creion facut de tine (daca te pricepi)+cateva ganduri frumos scrise, un album foto, 2 bilete la film/teatru/concert, o excursie la munte/mare sau in alta tara, o floare, o invitatie la picnic (daca e vremea frumoasa si sa ai ascuns in rucsac un buchetel mic de flori pentru ea), o poezie scrisa de tine, pentru ea.

| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

In primul rand dai o felicitare super tare de dragoste si apoi este usor. La fete este simplu ca le cumperi un cadou pentru ele doar gestul conteaza eu stiu pentru ca unt fata:d cumpara-i mai bine o bratara sau cercei sau alete accesorii apooi invit-o in oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dradostea ta, ceva simbolik,