| UnAnonimSmecher a întrebat:

Ce cadou i-as putea oferi iubitei mele de paste am 12 ani! vreau raspunsuri

Răspuns Câştigător
| SecretLover10 a răspuns:

Pai cred ca ar aprecia ceva facut de tine(manual), ceva dragut, ceva care sa ii aduca aminte de o intamplare frumoasa.FAi ceva special nu orice cadou.

10 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Ia'i ceva simplu. Ceva simbolic. Un maimutoi de plus ar fi ideal (daca iti vine sa razi, eu fac cadouri din astea zilnic, si sunt foarte bine primite)

| DeyuXd a răspuns:

Poate un tablou cu o poza cu voi doi ( un colaj)
sau un tricou personalizat
sau poate un ursulet cu o inima iar pe inima sa scrie numele ei
si o mica carticica decorata frumos in care sa scrii sentimentele pentru ea. Poate mici intamplari pe care tu nu ai vrea ca ea sa le uitethinking
Uite cateva ideithinking
APp- Intr-o relatie si cele mai mici lucruri sunt cele mai importante si mai marete ( daca vin de la persoana pe care o iubeeesti nespus de mult)
Baftawinking

| DeyuXd a răspuns:

Tablou?
omgrolling on the floor
scuze am gresit
rolling on the floor))))
voiam sa scriu o poza in rama
rolling on the floor))))))))))))))))))
scuze scuze

| asdasasasas a răspuns:

Un vibrator ai grija mare si negrulaughing)
adica u ne`ntrebi pe noi asta primesti inseamna ca n`o cunosti dui dq 50 de lei si gt

| asdasasasas a răspuns:

Mah cap de dropie u nu-ti cunosti deloc prietena? da zici ca da dc dq ne intrebi?

| Eşarfăăă a răspuns:

Şi eu cred că o despărţire ar fi genius. În caz că nu vrei asta ar trebui să îi cumperi o carte, poate o mai studiaţi şi voi împreună, cine ştie. Sper că s.a înţeles aluzia >.>

| Cazzoz a răspuns:

O despartire ar fi frumos

| Ciufulituuu a răspuns:

Intereseazate ce i-ar placea, ofera-i ceva dragut

| UnAnonimSmecher explică:

Ce-i care au scris cu despartirea sunt stupizi, daca nu ma ajutati deloc mai bine taciwinking

| EsteDouăPeşte a răspuns:

Sunt de acord cu primul comentariu. La vârsta ta cre-că o despărţire ar fi perfectă. Doar n-ai vrea să ii duci chiloţei şi sutien de danteluţă. O ciocolată?