| LilPuppy a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului meu de valentine's day? [fara poze cu noi si chestii personalizate, pentru ca deja am facut lucrurile astea laughing ] vreau ceva original, care sa-i placa mult.

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Daca vrei ceva original, nu ne cere noua parerea.
Ia-i ce vrei tu, da o raita prin mall..cauta pe site-uri etc.

| Iuliiaa a răspuns:

Un tricou cu formatia preferata, o esarfa, un parfum, o chestie pentru camera lui (statueta, tablou etc ), o sampanie pe care sa o beti impreuna, o sticla de whiskey, un ceas

| DaFuqDuck a răspuns:

Intrii pe un site online si vrei idei originale, are logica.

| Laura331 a răspuns:

Uite aici un link: http://www.produse-it.info/......dragobete/
E posibil sa gasesti ceva original :)