| Anonim1a1 a întrebat:

DAU FUNDA. Ce cadou sa ii fac iubitului meu, i-am facut tot felul de chestii de 1000 de ori de la (chestii personalizate, poze cu noi, tablouri, pafumuri, ceasuri, haine, bratari/lanturi), chiar nu mai stiu ce sa ii fac cadou, deja mi se pare ca ii fac mereu acelasi lucru cadou.

Răspuns Câştigător
| ioaaaa96 a răspuns:

Scrie o poezie/ compune o melodie/ scrisoare
e un gest superb?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-l ceri in casatorie! Este un cadou unic si categoric il va lua prin suprindere. Vad ca aveti deja 3 ani...deci, ar cam fii vremea sa se ia o decizie.

| SkyPilot a răspuns:

Gaseste ceva prin care sa ii oferi cateva ore de neuitat. El apreciaza cel mai mult timpul de calitate petrecut cu tine. Ce activitate sa ii oferi, tu stii cel mai bine pentru ca tu il cunosti. Drept cadou ii poti oferi ceva mic dar care sa ii aminteasca de momentele pe care i le-ai oferit.

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Ii poti oferi un tablou motivational! Eu i-am luat iubitului meu si a fost incantat. Uite aici site-ul de pe care i-am cumparat cadoul www.pravalia-cu-surprize.ro Bafta!

| TlcBrasov a răspuns:

Hey, poti incerca si pe https://tablourilacomanda.ro poate gasesti ceva interesant pe acolo sau la https://www.personalizariunicat.ro poate o beterie personalizata, sau tu stii ce gusturi are