| deeea87 a întrebat:

Ce cadouri cumparati mamelor voastre de 8 martie? fundita pentru cele mai originale

5 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

E un fel de cristal in forma de trunghi cu zodia ei (taur) si are tot felul de culori gen curcubeu dar nu asa copilaros,

| St3fY_3193 a răspuns:

Pai un parfum {bine poti sa iei si mai multe sigur nu se va supararolling on the floor}sau un set de creme... un buchet mare de floribig grin nu stiu exact

| Niros19 a răspuns:

Eu nu ii cumpar si ii fac pentru ca stiu ca se va bucura mai mult daca e ceva facut de mine

| dudutm a răspuns:

O ciocolata, eu dau seara si o manc eu laughing))

| AlexandraHristov a răspuns:

Buna,

De cele mai multe ori, cautarea cadoului perfect iti da batai de cap. Cand e vorba insa de cautat un cadou pentru 8 martie, ca de la femeie la femeie, mi se pare foarte distractiv si simplu de gasit.

Citeste intregul articol aici (ai idei si chiar exemple practice, daca doresti sa le cumperi online): http://www.fiilamoda.com/cadouri-8-martie/

Succes!