| Rizer a întrebat:

La multi ani doamnelor si domnitelor!
Acuma vine intrebarea:
Ce ati primit astazi de8 martie? Ce cadouri ati primit?
Sau daca sunteti baieti ce cadouri ati daruit astazi prietenelor si mamelor voastre(si am uitat fetelor voi ce ati daruit mamelor voastre?)happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cadouri de la colegi, flori, mesaje, sms-uri și deseară o cină romantică.
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Flori. Multe flori.

| Dara a răspuns:

Dimineata cand m-am trezit, ma astepta pe masa un buchet superb de trandafiri rosii + ceva ce imi doream (sotul meu are o intuitie perfecta cand e vorba de cadouri).

| Vizitiul a răspuns:

Eu nu am oferit cadouri, nu sunt adeptul acestui stil, m-am rezumat la transmiterea unor ganduri bun!

| Flav a răspuns:

Sa traiasca fetiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| Silvia a răspuns:

La multi ani femeilor, ca a lor e ziua, nu a fetelorhappy.

| Alex_7297 a răspuns:

La mulţi ani fetelor!

| PinkY a răspuns:

Eu am primit de la colegi o garoafa, iar mamei i-am luat o floare in ghiveci big grin

| aisha01eu a răspuns:

N-am primit nimic si nici n-am dat nimic.

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Puey am primit o garoafa si un trandafir roz

si lu' maicamea i'am dat o orhidee

| JustMusic a răspuns:

De la colegi flori si ciocolata, de la prietenul meu un set de argint, si mamei i-am luat o cutie de bomboane si o icoana din sticla care se aprinde in multe culori { am avut buget limitat} si atat

dar tu ce ai primit?

| Byutzza96 a răspuns:

Pai am primit un un trandafir si un crin..., o ciocolata o felicitarebig grin