| AlinElle89 a întrebat:

Ce/cate sacrificii esti dispus(a) sa faci in iubire?

Răspuns Câştigător
| gill8513 a răspuns:

Acum as putea sa spun ca as fi in stare sa fac orice sa o fac fericita, dar in momentul in care gasesc iubirea, situatia se schimba putin. poate voi crede ca pot sa fac orice ca ea tot nu se supara, poate imi cere ceva si nu am chef chiar atunci.deci nu se prea poate spune exact. dar sacrificii se fac destul de multe daca iubesti cu adevarat atata timp cat se fac din ambele parti.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciunulwinking singuratatea e frumoasa chiar daca lumea zice ca nu-i bine ei nu stiu ce zic dar fiecare cu opinia lui

| ATHOS a răspuns:

Cate sunt necesare cu exceptia celor care imi lezeaza demnitatea!

| lyrics a răspuns:

Orice.
as renunta la orice.
dar nu as accepta bataia. poate peste inselat as trece o data. dar a doua oara nu.

| carminaburana43 a răspuns:

Eu mai bine zic ce nu mi-as sacrifica:copiii, sanatatea, existenta sigura si serviciul.In rest as fii in stare de multe.

| Damian a răspuns:

Nu prea merita "dragostea" asta, in ziua de azi, sacrifici totul si dupa te trezesti ca ai ramas singur, si cu fundul in balta

| raisa1993maria a răspuns:

Orice sacrificiu!

| alone a răspuns:

Momentan nu cred ca asi mai face nici un sacrifikiu pentru iubire dn moment ce nu simt ca el ma mai iubeste nu mai am pentru c sa lupthappy

| LoveAngel223 a răspuns:

Ori cate daca este nevoie

| enny_7219 a răspuns:

Eu.il iubesc enorm.si asi face orice pentru el.chiar il iubesc, bine ca asta e in cazul meu

ce pot sa spun la comun e ca daca iubesti din tot sufletu ai putea sa faci orice pentru el/ea daca sti ca si el te iubeste sincer...