| anonim_4396 a întrebat:

Ce conteaza mai mult la o fata : sufletul sau fizicul? Eu zic ca amandouabig grin.:*

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fizicul, clar, eu nu ma uit la toate spurcatele.

| Neinteresantul a răspuns:

In cazul tau nu conteaza nimic, nu esti fata, ci doar un pusti pus pe glume laughing Ai poza la avatar pe yahoo cu una de pe net si zici ca esti tu, si minti ca ti-a luat tacto club rolling on the floor Esti penibil!

| zbye a răspuns:

Parerea mea : fizic 60 %, suflet 40 %.
Macar sunt sincer.

| raluca13100 a răspuns:

DA,intr-adevar chiar daca multi dintre noi nu vrem sa recunoastem conteaza amandoua, cei care spun ca frumusetea vine din interior.....bla...bla,sunt niste mincinosi, fiindca ei desi spun asta, ei nu s-ar indragosti de cineva care nu arata cat de cat bine!

| MIRUnicole a răspuns (pentru raluca13100):

BRAVO:** gandesti logic:*

| Urpaniel a răspuns:

Noi nu f*tem stafii.

| thefighter1 a răspuns:

Raspuns corect laughing
era si o vorba pentru fete: fa sport, fa-ti un fizic bun, pentru ca nimeni nu se indragosteste la prima vedere de sufletul tau laughing

| nice67 a răspuns:

Dupa parera baietilor mai mult fizicul decat orice; dupa parerea mea amandoua desi frumusetea este trecatoare, deci ramane tot sufletul.

| GeorgeTanase95 a răspuns:

Zici tu k aman2, dar mai mult sufletul, la fizic nu trebuie sa arate perfect...

| DanGherman a răspuns:

Țâțe. Astea contează.