| danim7 a întrebat:

Ce credeti ca ar fi frumos sa-i i-au iubitei mele de 8 martie (15 ani ) si niste flori as vrea dar n ustiu ce flori happy puteti sa ma ajutati va rog big grin?

13 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Eu una m'as bucura foarte mult daca sa primi niste lalele / freze/ lacramioare(mai ales:*). Conteaza si culoarea foarte mult, adica alb sau rosu, cred ca ar fi cel mai bine:rosu-love; alb-sinceritate, puritate.Chiar nu conteaza cadoul, conteza cum il daruiesti! Declara'i dragostea si incearca sa o faci sa se simta cea mai cea mai din lumehee hee

Bafta.

| anka a răspuns:

Era bine sa te informezi ce flori ii plac ei. Daca nu stii atunci sunt foarte frumoase florile de sezon: narcise, lalele, frezii.

| babygyrl a răspuns:

Trandafiri sau lalele. Depinde ce ii place.

| cosima11 a răspuns:

Trandafiri sau lalele:X

| funnygirl a răspuns:

Pai c flori ii plac ei daca nu sti. eu zic frezii sau trandafiri love struck

| dragosh a răspuns:

Iubita ta e "iubita ta" sau e mama ta?

| Boo a răspuns:

Flori de primavarahappy

| minteuandedouaori a răspuns:

8 martie ziua mamei nu a iubitei!
ziua indragostilor a trecut >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai degtaba ar vrea o cina romantica, cu tot ce urmeaza de aici. tu vrei sai duci zarzavat? la15 ani? cine mai apreciaza asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trandafirii nu rezista prea mult, freziile au un miros bestial; daca vrei ceva mai pretentios si elegant ai putea sa ii iei crini (albi). totusi eu as ramane la narcise - sunt finute si perfecte in cazul tau.
Frumos gest - nowadays baietii nu prea mai dau flori - e vazut ca un lucru demodat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti tie niste prezervative, ceva vaselina si da-i o carjawinking
Vezi sa fie carja nu scaun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caz ca te gandesti si la eventualitatea unui biletel care sa insoteasca florile si care sa contina unele ganduri ale tale ( sunt convins ca dintre cele mai frumoase ), sa reusesti sa scrii corect ar fi un cadou foarte frumos... dar binenteles numai cu conditia ca ea sa poata aprecia acest lucru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca niste lalele a bucurao mult