| FaithGaga a întrebat:

Ce credeti ca inseamna daca visezi ca te duci la o fata careia nu ii poti vedea chipul in vis si o saruti, dar atunci cand visezi asta chiar traiesti in timp ce dormi sentimentul pe care il traiesti in timp ce saruti o persoana si simti buzele fetei?
Momentan, nu imi place de nimeni, dar mi s-a parut FOARTE realist visul...
Funda pentru cat mai multe pareri :*

Răspuns Câştigător
| meunicorn14 a răspuns:

Stiu cum e, am patit de multe ori. Eu mai mereu in vise imi dau seama ca e un vis, dar chiar acum doua nopti in visul meu incercam sa deschid ochii si nu puteam, totul parea atat de real! Poate inseamna ceva din viitor, eu am avut o groaza de vise cu niste persoane exact inaintea zilelor lor de nastere, fara sa le stiu data big grin

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Se mai întâmplă.
Acum, dacă visezi că faci și sex cu ea... asta nu înseamnă că așa e.
Știm ce îți trece prin căpșor!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ce inseamna? Ca ai adormit si un fenoment straniu s-a intamplat..se numeste vis!
Greetings from Reality!