| Anonim388321jsksjsk a întrebat:

Salut! Păreri prezervative durex performa? Cei ce au folosit.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai aici 3 recenzii minunate https://www.emag.ro/......D0WSFLMBM/

mie mi-a placut ce a zis tipul ala "Sunt foarte mulțumit și chiar recomand... Având că singur dezavantaj faptul că le termini cam repede."

ps: eu folosesc mai mult durex clasic;)

| Anonim388321jsksjsk explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc ????????????????

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim388321jsksjsk):

Cu drag!
apropo pe viitor numai folosi emoji ca la noi nu merg, ni le afiseza ca "?", pe TPU este bine sa folosesti emoticoane cum erau odata pe yahoo mess, TPU este platforma veche happy

| Anonim388321jsksjsk explică (pentru Simpatic):

Ups happy, uitasem

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim388321jsksjsk):

Nu e problemawinking