| georgiianaGeo a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla intre damon si elena *pentru fanii the vampire diaries*

Răspuns Câştigător
| Lixus a răspuns:

Daca nu ati vazut asta nu inseamna ca nu puteti afla mai devreme.Ei vor fi impreuna incepand cu sezonul 3 cam pe lamijloc pana in sezonul 5. ei chiar au marturisit asta la un interviu.Se va intampla astfelbig grinaemon se va duce la katherine crezand ca este elena.Ea se comporta ca si cum ar fi elena dar daemon pana la urma isi da seama. Apoi apare Elena. Daemon credea ca este Katherine asa ca o va lua in brate o va saruta si ia il va opri pe la mijlocul sarutului.Cand daemon afla ca era elena isi cere scuze pentru sentimentele pe care nu si le mai poate controla. Elena ii spune sa nu mai inchida sentimentele in el si il saruta cu passiune. Apoi se vor culca impreuna si vor ramane neseparati si foarte indragostiti. Funda?

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ceva ce nu o sa aflii, la categoria dragoste si sex tongue

| Static a răspuns:

Hmm, daca nu ai vazut sezonul 2 te anunt ca Damon i-a marturisit Elenei ca o iubeste, insa cu parere de rau, imediat dupa ce i-a zis, o facut-o sa uite cu puterea lui de hipnotizare. Ma rog... :p.

| georgiianaGeo explică:

Am vazut sezonul 2

| georgiianaGeo explică:

Si ce se intampla intre damon si elena e de dragoste deci se potrivestewinking

| Parisblue a răspuns:

Eu vreau sa fie impreuna cu elena love struck pentru ca imi plc din ce in ce mai mult de damonlove struck, si cred ca o sa fie cu el, macar asa sper:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuh stiu exact dar sper ca elena sa ramana cu damon!:X:X:X:X:X

| marui08 a răspuns:

Eu cred ca Elena o sa ramana cu Stefan, asa este in carti, desi serialul nu e la fel cum sunt cartile:d oricum mie mi-ar place ca elena sa-l aleaga pe Damon:X:X

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Hm...pai daca in carti elena ramana cu dragutul de stefan, atunci in serial ar fi corect sa ramana cu adorabilul de damon. nu credeti?winking ar fi si mai bine daca stefan ar ramane cu kathrine, iar elena cu damon.

| hsr a răspuns:

Eu stiam ca elena ramane cu damon si stefan cu katherine.big grin

| denysa_5493 a răspuns:

Eu cred ca elena va ramane cu damon deoarece s-au apropriat mult unul de celalalt si mai ales la faza cu dansul pentru miss acolo erau superbi

| ioanaily a răspuns:

Si eu stiam la fel Damon cu Elena si Stefan cu Katherine...

| Bitsuu a răspuns:

Eu sper ca o sa ramana impreuna pentru ca Damon o iubeste si ar face orice ca sa o protejeze. Adica ei doi cand sunt impreuna se vede chimia dintre ei si sunt.asaa...magici:X

| fluturas2 a răspuns:

Demon si Elena vor fi impreuna in sezonul 3 iar Stefan va deveni rau

| GiiaaBăă a răspuns (pentru Lixus):

Sigur sigur asa se intampla? M-ai facut foarte fericitaa :X