| reallike a întrebat:

Ce credeti daca simti nevoia sa te masturbezi dimineata cand ai visat o persoana de sex opus desigurlaughing? odata cu momentul in care te trezesti. nu radeti, eu vorbesc sincer

Răspuns Câştigător
| brokenkid a răspuns:

rolling on the floor e mai patesc si eu fratica, nu-i nimica anormal, barbati se scoala de obicei cu penisurile in erectie dimineata, asa iti dai seama si daca esti sanatos, happy macar toata ziua vei fi relaxat:->! funda pot?big grin

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Visele erotice ne predispun spre acest lucru.Corpul uman este condus de creier si in momentul in care te-ai trezit esti inca sub impresia visului.Toti avem vise erotice,nu e nimic de ras si daca simti nevoia,da curs impulsurilor.Cel putin, ai capul limpede, pe urma! Bafta!