| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti de epilarea pubiana la baieti?straight face

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E la alegerea fiecaruiahee hee Dar majoritatea nu sunt de acord cu ea.prea dureroasa, saraciilaughing

| Razvan a răspuns:

Auch! Asta imi aminteste de American PieI don't want to see

| Malvina24 a răspuns:

E mai bine fara(mai multe fete prefera baietii epilati)''acolo'' dar daca ei nu se simt bine mi se pare normal sa nu se epileze! ceea ce nu mi-ar placea sa vad la pr meu este ca nu mai apare ''par'' pe picioare sau pe piept! mi s-ar parea ciudat! dar oricum e mai igienic!

| User a răspuns:

Pe frigu' asta daca te epilezi iti ingheata c*aielelaughing. deci mai bine nu.

| Pho3nix a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa-ti faci tepi? (asta in cazul in care esti baiat)

| HBK a răspuns:

E igienichee hee

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

De acord...nu suport parullaughing

Răspuns utilizator avertizat
| yanny`s a răspuns:

Bravo lorlaughing)e foarte bineetongue

Răspuns utilizator avertizat
| silverson a răspuns:

Vizual adauga cativa centimetrii in plus smug

| MariJuana23 a răspuns:

Perfecta!laughing

| alina_4026 a răspuns:

Este un lucru destul de normal, var fi mult mai usor.

| zatz a răspuns:

As vrea o epilare definitvalaughing))
cred doare tare raucrying((

| SlobodLaGura a răspuns:

Cum ma sa te doaralaughing) ce sa doara, prostia?
Stai tu cu blanita ca e iarna acumlaughing!
De acord in totalitate, cu diverse modele, frizuri, breton, pierdut la spate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere este... putin necesara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tine de ingrijirea corporala a fiecaruia.eu cred ca este o metoda foarte igienica. si eu ma epilez in totalitate, imi place sa fiu curat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca e bine sa te epilezi deoarece este pentru igiena.

| Adelin_3965 a răspuns:

Parul pubian are ca functii sa produca caldura in zona respectiva si sa ajute sa indice maturitatea sexuala. Epilarea pubiana poate fi datorata modei, igienei, religiei, traditiei, discomfortului (datorita producerii caldurii sau "mancarimii"), datorita faptului ca se vede parul pe dinafara boxerilor (am dat un exemplu) sau datorita placulului personal.Asta e adevarul straight face