| bea_6905 a întrebat:

Este recomandata epilarea cu ceara in zona pubiana? Si cat de mult doare?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| trancy_5037 a răspuns:

Daca te vei duce la salon inainte te va da cu o creme care amorteste zona dar tot o sa te doara insa nu la fel. daca vrei sa te epilezi singura ...succes pentru ca doare ingozitor si o perioada vei merge si putin cracanat

| Sperman a răspuns:

Foc, asa o sa fii si in calduri. laughing

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Va jucati 'capra noua' 'lapte gros'hee hee gasiti voi laughing -- adevar sau provocare.thinking

| Zeekee a răspuns:

Huhm, din cate am auzit de pe la verisoare, amice, iubita, epilarea in zona pubiana cu ceara este foarte dureroara big grin dar, este mai eficienta decat cea cu creme/spume/aparate de ras big grin succes la epilat laughing