| MariaaIoana a întrebat:

Ce credeti despre gangbang?

27 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu-i pentru toti asta.

| AlexanderAdrian a răspuns:

A gang bang is a situation in which one person engages in physical sexual activity with several individuals sequentially or at the same time. Normally, there is a single individual who is the central focus of the sexual activity; for example, one man or woman surrounded by several men or women. Rather than serial couplings by two people, the gang bang is defined by the number and simultaneity of the various sex acts, such as vaginal, anal or oral sex or double penetration.
Gang bangs are not defined by the precise number of participants, but usually involve more than three people and may involve a dozen or more. When the gang bang is organized specifically to culminate with the (near) simultaneous or rapid serial ejaculations of all male participants on the central man or woman, then it may be referred to by the Japanese term bukkake.

Cred ca daca esti pe internet si avand in vedere curicula scolara din Romania trebuie sa stii engleza deci aveti definitia mai sus.

Sa-mi dau si cu parerea ....Pai e foarte excitant dar nu e pentru toata lumea asa cum bine spunea cineva. Eu n-as participa la asa ceva.

| pietrean a răspuns:

GANG BANG,este o situatie cand o persoana are relatii sexuale cu multipli parteneri,pe rand sau in acelasi timp.
De ce sa raportezi? Nu este nimic ilegal,indecent, atata timp cat se face in spatiu privat, in intimitate.
Asta nu inseamna, ca eu, sunt de acord.Dar este democratie si libertate de expresie sexuala.

| pietrean a răspuns:

Nu sunt rea,dar daca tot ai bagat in seama,raspunsul lui William,de ce nu i-ai dat si o explicatie,despre ce inseamna "gang bang"? Doar prin raspunsuri pertinente,ii facem pe unii copii/tineri(chiar si persoane adulte)sa inteleaga ceva,sa incercam sa le dam o educatie, chiar si pe net.
Chiar si eu, care sunt "de moda veche", mai pot invata unele lucruri, despre ce si cum gandesc tinerii.Vezi ca nu sunt rea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru pietrean):

Sarut mana kiss, nu esti rea dar in ce priveste GangBang mai trebuia sa adaugi ca persoana respectiva este abuzata ca sa aiba relatii sexuale cu mai multi parteneriwinking

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prost informat. Gangbang-ul nu e abuz, e sex in grup. Ma rog, e un gen de sex in grup in care o singura persoana e cea care primeste. De exemplu o femeie si mai mult de doi barbati (altfel ar fi 3some)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Bine ca traduci tu cuvant cu cuvant, se vede ca esti copil sau incepator in asa ceva, mai vizioneaza si tu filme, ca gangbang inseamna hartuiala pe fata. Te dai mare in apa mica si risti sa te ineciwinking

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu te asigur ca bati campii. E logic ca in filme scenariul poate merge in orice directie insa gangbang e fix ce scrie in definitie. Mai scrii si "hartuiala" Tu n-ai proprietatea termenilor si spui prostii mai mari ca tine. Crezi ca daca folosesti expresii de mistocar o sa ai brusc dreptate? Vezi ca te faci de ras.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Mai baiatu', tu stii ce inseamna cand faci o fata posta, cand o iei cu japca? taci ca esti mic, nici nu te vad cat de mic esti, infim

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o iei cu japca in grup se cheama gang rape. Te uiti la multe filme da nu faci diferenta intre ceva ce defineste sexul in grup cu consimtamant si fara consimtamant. Daca oi stii si ce-i ala consimtamant. Da e bine ca stii termeni golanesti. "Baiatu" oi fi tu. La varsta ta ar fi mai bine sa inveti in loc sa "vizionezi" filme porno.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Bine ma, n-ai dreptate

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

"Abuz",ar insemna cand persoana nu este de acord,este constransa fizic, verbal, sa faca gang bang.Dar fiind de acord, accepta ce i se propune si face cu tot discernamantul de care este in stare(daca are asa ceva).
Vezi ca nu sunt rea si accept o conversatie politicoasa, chiar daca la inceput, ai cam sarit calul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pietrean):

Am sarit calul? Doamne apara si pazeste! mi-e o frica de cai ca de bataie, ce-am mai zis de m-ai luat iar in focuri? laughing

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ceea ce ai spus in legatura cu "pantalonii tai" si "fusta mea".Nu cred ca era cazul,sa vorbesti in felul ala, mai ales ca nu stii cine sunt, cati ani am, cum gandesc, in final nu ma cunosti de loc.Nu a fost un raspuns deloc politicos!
Dupa cum vezi, la raspunsuri mistocaresti, unii raspund la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pietrean):

Am scris eu, azi, asa ceva?

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

NU,azi! La un alt comentariu.Sunt "batrana", dar tin minte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru pietrean):

Nu esti batrana deloc, esti sireata ca o vulpe kiss

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Stop "joc"!

| anonim_4396 a răspuns (pentru pietrean):

Http://www.cancan.ro/......92347.html

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Va certati pentru sex, ah ce-mi place. Apropo sunt singura tipa de aici, un gangbang?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai la coada ca sunt in lucru :->

| lex79 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce crezi asta? sunt fete care fac acest lucru de buna voie, fara sa fi fost nici abuzate nici traumatizate (in momentul acela sau anterior).

| anonim_4396 a răspuns (pentru lex79):

Am vazut si eu lume nebuna dar nici asa, tu practici asa ceva?

| pietrean a răspuns:

Fiecare persoana, face ce gandeste cu viata sa personala, cu corpul sau.Atata timp, cat nu ma afecteaza pe mine, nu au raporturi sexuale in public, este doar treaba lor.
Asta nu inseamna, ca sunt de acord.Doar este democratie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar nu cred ca stii definitia cuvantului gangbang pentru ca in primul rand se scrie Gang bang. De aici si intelesul sau.

E ceva "interesant" dar in acelasi timp murdar. Nu e vorba de un partener ci de parteneri multipli (asta daca tu esti in centrul atentiei), sau un singur partener dar care a avut relatii sexuale cu ceilalti din camera inaintea ta. Tie ti-ar placea? Eu nu cred.

| oDoddeX a răspuns:

E misto, ar tr sa incerci

| GeorgianD a răspuns:

E super tare, daca ai cu cine.