| livelaughlove a întrebat:

Ce credeti despre relatiile cu cineva cu care sunteti in aceeasi clasa?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Aiurea!
De ce? Pentru ca dupa despartire (trebuie sa existe si o despartire, nu?) nu va veti mai putea intelege asa de bine, iar ei o sa sufere unul dupa celalalt.
Eu sunt impotriva relatiilor de genul asta. Prietenele mele asa au facut si le este foarte greu acum.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Eu si prietenul meu suntem in aceeasi clasa si nu este nimic rau in asta. Este chiar mai bine, caci suntem mai aproape unul de celalalt.

| simona_3709 a răspuns:

Iti zic din propria experienta,esuate!
Chiar daca inceputul va fi foarte frumos, tot ce incepe se si termina odata. si cand lucrurile vor incepe sa scartie vei avea de suferit mult.
Nu e numai asta dar cand esti cu persoana iubita in clasa poate fi placut la inceput dar dupa ce relatia ta se termina devine enervant sa-l vezi in fiecare zi ( chiar si cateva ore. )
Sfat : Nu te indragosti de colegi de clasa sau de scoala pentru ca te condamni singura, uitarea devine in cazul ista mult mai grea.
numa bine ~ :*

| Just1dream a răspuns:

E groaznic sa te indragostesti de vreunul dintre colegii tai. faptul ca va vedeti in fiecare zi fara prea mult efort e tare la inceput, dar mai apoi, cand dragostea asta incepe sa paleasca devine chiar extrem de suparator. eu zis sa incerci sa te comporti cat se poate de fumos cu toti colegii tai de clasa, caci scoala e unul dintre cele mai importante lucruri la varsta noastra si nici ura, injuraturile si tachinarile nu iti fac bine. incearca sa pastrezi relatiile corespunzatoare intre tine si colegii tai ce nu implica nici ura, nici dragoste

| k1dDa a răspuns:

Foarte tarii.eu chiar o relatie perfecta:d