| LoveAgain a întrebat:

Ce credeti multe persoane au avut boli prin transmitere sexuala? thinking :d

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

E incomplet spus au avut mai bine zis au bts da peste 65% din populatia lumii sufera de bts in special copiii cu varste cuprinse intre 10-15 ani.Murind marea majoritate din asa ceva in special SIDA si HIV.PWP sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Da de ce?

| baru a răspuns:

Sall. Lipsa educatiei se vede si in raporturile sexuale. Nu putem comenta. Da. Cred ca sunt foarte multi. Asa cum spune si Pustoaika. Are dreptate. Pacat, ca nu avem minim de educatie ci civilizatie. Pa!

| Sinus a răspuns:

Si tu ai?