| ΔH a întrebat:

Ce culoare are cainele meu negru? Dau funda!
Toti cei care raspund la aceste intrebari idioate sunt niste ratati si nu fac altceva decat sa-i incurajeze pe distrusii ce pun astfel de intrebari.
NU MAI RASPUNDETI LA INTREBARILE ASTEA IDIOATE.
M-am saturat sa vad tot felul de ghicitori care nu fac altceva devat sa-mi iroseasca niste secunde din viata inutil.
Si pentru ce?
Ma doare undeva pe ce data sunt astia nascuti, care le e culoarea preferata, care e mancarea lor preferata, care e materia lor preferata, de cati centimetrii o au, etc...

Ce este cel mai trist e faptul ca se gasesc o gramada de ratati care sa le raspunda.
De obicei astfel de intrebari au mai mult de o pagina de raspunsuri.

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Sunt aproape sigur ca gresesc, dar ma bazez pe soarta si totusi. sa fie sa nu laughing cred ca e NEGRU! bine punctathappy

| Eff a răspuns:

Daca tot vrei sa schimbi ceva pe TPU, ai putea incepe chiar la tine, prin a PUNE INTREBAREA LA CATEGORIA POTRIVITA.

Cum te astepti sa ii schimbi pe altii daca tu nu poti respecta o amarata de regula?

| Atechan a răspuns:

Ori cine are libertatea sa spuna ce vrea!

Si pe mine ma enerveaza cei care raspund la intrebarile astea, n-am nimic cu ele, sunt putin prostesti, dar au toate drepturile atata timp cat sunt membri pe TPU (nu pe TPDH-daca ma intelegi...-)

| Bezea a răspuns:

Imi place avatarul tau are stil.