| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare va place la fete la ochi? Da' la baieti?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu-mi plac albastri la baieti, in rest orice
la fete vine frumosbig grin

| aniriiiiii a răspuns:

Nu conteaza culoarea ochilor ci felul in care te privesc happywinking:*

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Caprui ''lucitori'' love struck de 6 ani jum plac un baiat cu ochisori asa.ma rog el fiind fostul prieten love struck crying

| Bubbles a răspuns:

Albastru intens... cea mai faina culoare la baieti

| andreea_6295 a răspuns:

La baieti e frumos verde love struck dar si caprui si negri. Albastrii nu prea sunt frumosi la baietii blonzi doar daca au pielea fina si fata mai rotunda big grin.

| dreamyalexutz_7502 a răspuns:

Albastri cred...

| droghyyy a răspuns:

Mie sincer imi plac ochii albastri pentru ca eu m-am indragostit de o fata cu ochii albastri si acum nu o mai pot scoate din inimioara