| holfanstain a întrebat:

Ce diverenta dintre a face dragoste sa a face sex?

6 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

A face dragoste- a face sex dar cu persoana pe care o iubesti cu adevarat.
A face sex- a te **** cu cine apuci cand ai chefhappy!

| BAIATUL a răspuns:

Sexul se face cu trupul si Dragostea se face din suflet!

| Mysteryossa a răspuns:

Sexul e pentru placere,dragostea e pentru sentiment.
sexul (cred) k e spontan,dragostea e altceva,e un moment romantic,cu preludiu,postludiu...
dupa ce faci sex,te ridici,te imbraci si pleci,dupa ce faci dragoste, ai vrea ramai cu persoana respectiva toata ziua in pat, sa continuati frumos ce ati inceput.

| aNdreIiasi a răspuns:

Niciuna

| TheFlower a răspuns:

Sex faci cu cineva pentru care nu ai sentimente de iubire(o faci din placere)
Dragoste faci cu persoana iubita, la care tii cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii sa faci dragoste o sa te caute toate femeile, daca stii sa faci sex o sa le cauti tu.