| Ankiss123 a întrebat:

Ce e pettingul?
Doresc un raspuns detaliat, si cat de mult poti sa faci.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tot ce tine de atins, mangaiat, sarutat, masat si orgasmizat/ejaculat, dar fara penetrare! Mare atentie la igiena manuala, sa fie proaspat facuta si impecabila!

De preferat sa fie si o atmosfera faina, confortabila, curata, si se poate bea si un pahar de vin rosu (nu mai mult!) inainte!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex cu hainele puse, frecare fara penetrare. laughing suna amuzant

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi îi atunci când vă masturbaţi, şi mă rog, mângâieri şi nu ştiu ce ca să vă excitaţi reciproc, dar este exclus sexu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti nud in fata partenerului/ei si te saruti si te mangai si din astea dar fara sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atingerile, mangaierile, masarea si sarutarea corpului altei persoane se poate realiza fie pe deasupra hainelor fie pe sub acestea iar "pettingul serios" va implica de obicei indepartarea hainelor, fiind urmat de atingeri in zona aflata SUB talie.