| Angiangiangi a întrebat:

Ce efecte are urina eliminata dupa actul sexual?

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca esti fata, nici unul.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti scad sansele sa iti lasi iubita insarcinata daca dupa primul numar urinezi si continui cu al doilea tot neprotejat sau neprotejat pentru ca daca urinezi elimini spermatozoizii d epe uretra de la ejacularea anterioara.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Daca esti fata nu te baza pe chestii din astea, foloseste prezervativul, anticinceptionale, ori pastiluta de a doua zi.

| Captive a răspuns:

Dacă ești fata, îți poate scădea riscul de a face infecție urinară.Cam atât.