| boboboy98 a întrebat:

Ce este mai inmportant cupa mondiala sau la olimpiada?

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Cupa Mondiala ii la footbal, calificari,, optimi...
Olimpiada ii la gimnastica, tot cu calificari...
amandoua daca le apropiem au cam aceeasi valoare Cuma Mondiala ce mai mare competitie intre tari, Olimpiada cea mai mare competitie pentru gimnasti, toti viseaza sa castige| Avem o Romanca care a castigat cu un 10 pe linie, daca nu era ia calculatoarele nu invatau sa arate un 10 perfect...|la fotbal suntem cunoscuti pentru cupa europeeana "Champions League" cu singurul portar din lume care a aparat 4 penalty "de suite"unu dupa altu... te-am lamurit?

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Un titlu olimpic!

| GyeBaek a răspuns:

Sunt egale pentru ca ambele sunt in compentiti deferite de exemplu forbalul nu are olimpiada are cupa mondila iar gimnastica are olimpiada nu cupa mondiala.