| gabriela a întrebat:

Vine cupa mondiala in Europa? Unde?

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu n u ma pricep la fotbal dar as vrea sa castige cea mai buna echipa si care va putea sa ofere un spectacol de buna calitate, fara faulturi, fara isterii si mai ales fara accidentari.
Ar fi bine sa ajunga cupa in Europa dar sunt in lume multe echipe foarte bune care concureaza la locul I.
Sper ca, la terminarea campionatului mondial, fanii "sportului rege", sa nu fie necajiti ca au pierdut timpul in fata televizoarelor fara sa aiba parte de un spectacol sportiv de calitate.
O zi buna si ganduri "racoroase" in aceste zile caniculare de inceput de vara.

| AdiSR a răspuns:

Da va veni dar nu se ştie când. Următoarea ediţie are loc în Brazilia.

Răspuns utilizator avertizat