| 25091998 a întrebat:

Ce este sexul si cum se face?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa afli cand iti vine vremea.

| elasexygagica a răspuns:

Sexul este ceva nemaipomenitlove struck un dar de la cel de suslove struck si se face in 2 sau in gruplove struck

| 25091998 explică (pentru elasexygagica):

Cat mai expliciti fiti va rogg! nu stiu cum e sa faci sex :X:Ximi doresc la nebuniee! ce simti? vreau sa o fac cu prietenul meu cat mai curand cum se face ce se baga ce se scoatetongue?

| danifx2 a răspuns:

Nu stii cum se face sex?laughing)
stiam asta de la 6 ani(nu exagerez deloc)
pai
1)preludiu (saruturi)
2)erectia (adica la baiat tresafie sculata jucaria)
3)el baga penisul in vaginul tau (te ****)
4)fa-o protejat (cu prezervativ pe penisul baiatului)
5)prima data doare dar dupa 2/3 ori vei simtii placere
funda?

| NoNameo a răspuns:

O sa aflii la varsta potrivita!

| 25091998 explică (pentru NoNameo):

Vreau raspunsuri CONCRETE! (detaliu daca se poatetongue) plizzzzzzzz dau FUNDA si VOTTT!

| ramonaan a răspuns:

Sexul este atunci cand doi oameni se imperechiaza adica organele sexuale se unesc

| Madiitza a răspuns:

Se poate explica sexul? trebuie practica ca sa stii cum se facehee hee, oricum daca esti fata lasa-te dusa de val, lasa-l sa faca totul el, iar din partea ta va veni totu de la sine big grin

| Raizen a răspuns:

Scrie xxx pe google si o sa vezi mai clar.

| remusbb a răspuns:

Da un search pe google...

| Storcl a răspuns:

Www.redtube.com aici afli tot ce trebuie sa stii :)

| Ianovici_Ionela_Giorgiana_1997 a răspuns:

O sa afli cand o fi vremea.

| GamerBoy479 a răspuns:

Sexul este cand chestia barbatului se freaca de chestia femei!
Funda?

| gigi93 a răspuns:

Ai google. Foloseste'lwinking

| 25091998 explică (pentru gigi93):

Cat mai expliciti fiti va rog!

| 25091998 explică:

Vreau sa o fac cu prietenul meu si nah, ...delicat, cum se face ce s ebaga ce se scoate ce simti? cat mai expliciti fara ca caut pe google vreau sa va ascult parerile!happy

| danifx2 a răspuns (pentru 25091998):

1) simti placere
2) el baga penisu (pu.la) in vaginul (piz.da) tau
pentru cv mai detaliat vizioneaza asta :
Http://perfectgirls.net/seen/11
bafta
funda?

| 25091998 explică:

Astept rapunsuri cat mai multe sa am ce sa alegg!big grinbig grin

| Paolita a răspuns:

Cauta pe Google. O sa gasesti o gramada de explicatii.