| FrumusikDragutzik a întrebat:

Ce fac cand unui baiat ii place de mine si mie de el dar cand a fost sa ma intrebe daca vreau sa stau cu el, am zis Nu pentru ca nu`mi mai placea de el iar acum a stat cu 2 fete? fata actuala este o fata care stie ca nu o suport de mult.

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Pai iti dai 2 palme si te intrebi " De ce dracu' n-am acceptat atunci? "

nvm, astepata sa iti propuna iar, sau propune-i tu.

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Il iei intr-un colt si il intrebi daca mai e valabila cererea de prietenie?happy

| FrumusikDragutzik explică:

Pai n`am acceptat atunci pentru ca nu`mi placea de el... ce`ai vrea sa stau cu el si dupa sa`mi vina dragu?laughing

| Beastly a răspuns:

Buna. pai sincer si eu am fost in aceeasi situatie. eu cred ca ar trebui sa il iei deoparte si sa incerci sa-i vorbesti. sa ii spui ce simti pentru el.:*