| Yousosweet a întrebat:

Ce face un baiat cand place o fata? FUNDA!?

4 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Incearca sa o cucereasca.

| Johnny_3797 a răspuns:

Face orice ca fata sa isi daie seama singurica ca baietelul acesta o simpatizeaza big grin

| gya_5588 a răspuns:

Incearca sa o cucereasca. Daca nu o cunoaste personal,mai intai ii zambeste ori de cate ori o vede,apoi intra cu ea in vorba, mai cere un id de mess, un numar de telefon iar apoi o cunoaste si incepe sa o cucereasca.
Daca ii e prietena si o cunoaste trece peste etapele astea si o cucereste direct.
Un zambet valoreaza foarte mult.

| nustiu_7929 a răspuns:

Oooo multe.de exemplu se uita la ea insistent.ii zimbeste, o ia in brate(desi poate face asta si fara sa o placastraight face), se intereseaza de soarta ei