| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place la un baiat/o fata?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Atentia.

| mona a răspuns:

Caracterul

| Adry05 a răspuns:

Romantismul, fidelitatea, respectul, înţelegerea, iubirea, tandreţea.

| RAY a răspuns:

Ca baiat cea a placut si stramosilor mei, prima oara nea placut fundul )o faceam pe la spate), apoi ne-am ridicat nea placut fata, sani, vaginul si in prezent e la fel(o faceam fata in fata), aspectul fizic conteaza si cel fianciar pentru ambele sexe, iar fetele initial lea placea vanatori care putea sa le ofere hrana ei si copiilor lor ce vor urma in prezent e la fel aspectul fizic reflecta sanatate, putere
apoi a aparut iubirea care nea apropiat mult

| dragos9234 a răspuns:

La o fat imi place feminitatea.

| blueheart a răspuns:

Sinceritatea,simtul umorului, inteligenta.

| Ƨirenia a răspuns:

Sa aiba simtul umorului.
Si sa fie ca mine.

| BuGz a răspuns:

Sa fie buni la inima si de treaba ( pentru spatu_Catalina_1992 Sa stii ca conteaza un pic si astectul fizic adica sunt unii oameni MATERIALISTI care pun baza doar pe aspectul fizic singer acei oameni imi DISPLAC cel mai mult )

| Kennziiie a răspuns:

Să fie sincer. happy

| Mlov3u4ever a răspuns:

Fizicul in primul rand, apoi sinceritatea si romantismul.winking

| dididedediu a răspuns:

Sa ma inteleg bine cu el,sa ma asculte,sa fie romantic,sincer,sa nu minta, sa fie foarte protector, sa ma ajute, sa fe langa mine si sa ma tina in brate, sa-mi spuna ca ma iubeste in fiecare minut

| Casica a răspuns:

Deoarece sunt fata, iti voi raspunde in cazul unui baiat. Baietii. sunt baieti. Nu toti sunt la fel, dar au obiceiuri comune. Dar mie imi plac baietii protectori, romantici si inalti. Nu pot spune ca fizicul nu conteaza, deoarece imi plac baietii cu ochii verzi la nebunie :X Funda?

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Secret.

| hurricaneX a răspuns:

Frumusetea, inteligenta si da si aspectul conteaza dar nu in mare parte. Daca spunem ca fizicul nu conteaza ne mintim pe noi.
Important e sa fie desteapt/a sa aiba simtul umorului dezvoltat si frumusetea isi are loc in ecuatie. big grin

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Mei imi place la un baiat sa fie romantic. Fizicul nu conteaza.

| RAY a răspuns (pentru Spanu_Catalina_1992):

Fi serioasa cum sa nu conteze

| pisicuta1lov a răspuns:

Sincer nici nu stiu ce sa zic cred ca romantic si sa aiba ceva carte ca mine

| pisicuta1lov a răspuns:

Inteligenta fizic romantic sa ma protejeze in orice sa-mi ia apararea