| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti daca toti prietenii prietenului vostru ar vrea sa va despartiti? si nu va ganditi ca as fi facut ceva rau...asa pur si simplu...chiar i-au interzis prietenului meu sa'i mai salute pana nu se desparte de minesad.

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, offff ce baieti... dar ce au ei cu tine? Eu cred ca daca tu nu le-ai facut nimic, ar trebui sa reactionezi cumva, poarta o discutie cu ei si intreaba-i ce au de impartit cu tine...si pretenul tau sa iti ia apararea, ce au ei cu relatia voastra? Este ceva intim, relatia voastra va priveste doar pe voi, si tu trebuie sa fi mai importanta decat acei prieteni, eu cred ca nu sunt prieteni adevarati cu prietenul tau daca se poarta asa cu el, mai ales daca tu nu ai facut nimic rau...nu ii bagati in seama, nici lor nu le-ar conveni sa se bage cineva in relatia lor...asta va priveste numai pe voi 2.

| cipy a răspuns:

Am trecut si eu prin asa situatie / nu e vb ca le-ai facut ceva doar k prietenul tau nu le mai da atentie. Nu cred ca veti fi fericiti impreuna dar incearca totusi. Eu m-am despartit de fostul din proprie initiativa pentru ca nu mai suportam injosirile prietenilor lui ziceau ccele mai urite vb despre mine sau poate nici nu l-am iubit cu adevarat / acum cind ma intilnesc vb cu mine de parca nimic nici nu ar fi fost / cu fostul am ramas simpli prieteni dar totusi cind ne intalnim simt k ii pare rau. Acum sunt fericita mi-am intilnit adevarata iubire cind ma asteptam mai putin, pe net si ma inteleg foarte bine cu prietenii lui / ei se bucura pentru noi cred ca asa ar trebui sa fie adevaratii prieteni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sai iubeasca pe ei.sa se culce cu ei.sa se casatoreasca cu ei.si sa faca si copii cu ei.problema e ...cine se apleaca? daca pune botul la vrajeala lor... e fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma doare sa stiu ca sunt persoane in juru nostru care ne vor rau.Mereu au ceva de comentat in legatura cu relatzia noastra...si mereu ma critica pe mine... faza e ca nu suntem impreuna de putin timp, suntem de catziva ani si chiar dupa atata timp tot imi cauta nod in papura. Yo imi iubesc prietenu. el ma iubeste pe mine.si totusi prietenii lui de'o viata si'ar dori sa ne despartim.