| Aηηa a întrebat:

Ce faceti de obicei la pk?
Intrebare pusa de plictiseala... yawn
Funda! pentru cel mai interesant raspunswinkingbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Pai ce sa fac...Stau pe mess si vb cu prietenii, cu iubi :X Ascult muzica happy Facebook 24 din 24 :X Stau pe TPU...Ma joc farmerama laughing

| MaditsSaaa a răspuns:

Stau pe mess, mai intru in vb cu lumeahee hee
pe fbhee hee
TPU
U cf?

| sexologul a răspuns:

Pai c se poate face pe un pc? filme mess mai gasesc si mici jocuri pe fb/hi5 ma mai uit pe youtube asc muzica mai rasp la intrebari tampite pe TPU ca in cazu asta...