| alle529 a întrebat:

Ce mai faceti? Cum ii pe la scoala?hee hee intrebare de plictisealahappy

7 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

La scoala e bataie pe banci(inca)! Eu si colega mea facem cu randul eu o zi ajung la 7 si un sfert, apoi ea laughing.Profa de romana e suparata pe noi ca nu am ales ca optional romana si am ales 2 ore de sport... ups. Diriga e mai tare ca niciodata, colegii sunt la fel de enervanti, materiile la fel de grele, orele la fel de interminabile...

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ca la scoala...profesori noi... teste... ore care par sa nu se mai terminebig grin

| ViVi a răspuns:

happy bine teme teste ore cum poate sa fie decat inchisoare laughing rolling on the floor

| Vitalie a răspuns:

Deşi înţeleg că eşti în criză de timp, ar trebui de mers pe la bibliotecă şi de mai citit.

| Vitalie a răspuns:

Suntem în week-end, deci sistemul nostru de învăţământ e conceput astfel, încât sâmbăta şi duminica nu învăţăm.

| Mo a răspuns:

Pai cum sa fie? Ca la scoala...profesori, teme, colegi insuportabili... un calvar!

| crisuletz a răspuns:

Facem bine la scoala e super