| bibiii a întrebat:

Ce faci atunci cand, desi esti cu un baiat, pe care la inceput chiar l`ai iubit.incepe sa-ti placa exul.si doresti ca acesta sa te vada cat mai mult? ce simti de fapt? pe cine iubesti?

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Eu cred ca esti oarecum dezorientata.Nu te pripi si nu dispera.Lasa timp sa treaca si sa se limpezeasca apele, cum se zice. Timpul le rezolva pe toate pentru ca trebuie sa tii cont ca sentimentul sa fie reciproc!

| Parintele a răspuns:

Cauta-l pe haiducul Terente.

| Encore a răspuns:

Cum adica l-ai iubit si acum nu-l mai iubesti?laughing
Cre'ca nu ai iubit pe niciunu parerea mea, dimpotriva daca l-ai iubit pe actualu la inceput acum ar trebui sa il iubesti si mai mult...

| Ioana_8202 a răspuns:

E clar k p actualu doar il placi si p exu il iubesti...alege pe cel care crezi ca e mai potrivit pentru tine...

| lul23 a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti cu care dintre ei ti-e mai bine, care dintre ei tine cu adevarat la tine sau chiar te iubeste si parerea mea este ca ti-e mai bine cu o persoana care te iubeste si te respecta. happy

| bibiii explică:

Pey.ba chiar l`am iubit dar. tipul a devenit stresantstraight face se tine peste tot dupa mine, numai aveam timp pentru mine, pentru pr mei... pur si simplu ma sufoca.sh poate din cauza asta.