| YoLandi1k a întrebat:

Ce faci atunci cand te simti prea urat pentru fata pe care o iubesti cu adevarat?

8 răspunsuri:
| Alexandra_3724 a răspuns:

Nimeni nu este urat! asta este doar imaginatia noastra, fiecare suntem asa cum ne'a lasat Dumnezeu.Nu te descuraja fa tot posibilul sa o cuceresti pe fata si nu iti mai face griji.Mult succes!

| Dariusuu a răspuns:

Nu trebuie să te umilești în halul ăsta, în primul rând trebuie să te apreciezi pe tine însuți.
Trebuie să ai încredere în tine că vei reuși, și că fata pe care tu o iubești te va iubi cel puțin cât o iubești tu.

| SunnyDay88 a răspuns:

Iti modifici comportamentul in asa fel incat sa nu aiba ce sa-ti reproseze. femeile nu iubesc aspectul fizic(nu strica) dar ele iubesc atentia.

poti fi frumos ca diamantul, ca daca nu stii sa te porti te zboara toate.
daca stii sa te porti... exista o vorba "barbatul trebuie sa fie un pic mai frumos ca dracu " si nu degeaba exista!

| AndyLavy a răspuns:

Inveti sa ai mai multa incredere in tine. Nu te subestima, daca ea te iubeste, are motivele ei, daca nu, incearca sa o cuceresti, incercarea moarte n-are ( in cazul tau ). Si in plus, sunt alte lucruri care conteaza, cu adevarat. Arata-i partiile tale bune, si ai incredere in tine, daca vrei ca si cei din jur sa aiba. NU te mai complexa, nu are rost si nu ajungi nicaieri. nimeni nu este perfect, frumos urat..asta e relativ, si doar in ochii celui care priveste.

| adriang95 a răspuns:

Îți fu(bip)ți 2 palme după cap și un pumn în 00. A doua zi, te duci și îi spui „bună". Apoi e decizia ta dacă vrei să pari penibil sau nu

| 26Geo a răspuns:

Nimic,ii spui si ei ceea ce simti pentru ea si vezi ce zice ea.Nu conteaza cum arati, conteaza sa te placa ea, sa te accepte asa cum esti.Bafta

| lSummerl a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic daca ea te place asa cum esti

| WhiteLover a răspuns:

Dragostea niciodata nu este urata.sentimentele te fac in ochii ei cel mai frumos om de pe pamant, crede-ma, si mereu iti va vedea doar calitatile, la fel cum faci si tu.banuiesc ca pentru tine e cea mai frumoasa fata de pe pamant.la fel e si pentru ea