| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cum incepi sa iubesti cu adevarat? Ce simti cand iubesti cu adevarat?

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Eu mereu o fac din toata fiinta mea.Mereu pun foarte mult suflet intr-o relatie si am de pierdut mult.asta sunt eu. Si cand iubesc, ma pierd total confused plutesc, visez...practic,uit de realitate laughing

| Intelligence a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat. doresti ferikirea persoanei de langa tine,ai face orice sa o vezi zambind, radiand de fericire.
True love.
cand iubesti cu adevarat si esti si iubit- esti cel mai fericit, te simti implinist.si ca nimeni si nic nu`ti poate face rau!

| tabittha a răspuns:

Vei sti cand vei simti asta cu adevarat, cand stomacul va fi strans si inima iti va bate in gat numai la gandul persoanei pe care o iubesti. Zic si eu...

| xXCrystyanXx a răspuns:

Cred ca sentimente ca iubirea sunt enigmatice.

| bebelotz a răspuns:

Hmmmm, cum incepi sa iubesti? Pei e simplu, atunci cand un tip/tipa (depinde de caz) apare in viata ta si incepe incet incet sa faca parte din viata ta si te simti bine in compania lui/ei iar apoi daca dispare si nu poti sa-ti iei gandul de la el/ea ii simti dorul si il/o vrei inapoi inseamna ca e iubire la mijloc :X in love :X

| Roby_2040 a răspuns:

Cand simti fluturasii aia in burticahee hee atunci cand te gandesti la persoana respectiva day dreaming

| MaRrYana a răspuns:

Atunci cand persoana de langa tine reprezinta totul pentru tine. atunci cand iubesti cu adevarat te simti implinit, fericit si simti ca ai face orice pentru persoana de langa tine