| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cum incepi sa iubesti cu adevarat? Ce simti cand iubesti cu adevarat?

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Eu mereu o fac din toata fiinta mea.Mereu pun foarte mult suflet intr-o relatie si am de pierdut mult.asta sunt eu. Si cand iubesc, ma pierd total confused plutesc, visez...practic,uit de realitate laughing

| Intelligence a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat. doresti ferikirea persoanei de langa tine,ai face orice sa o vezi zambind, radiand de fericire.
True love.
cand iubesti cu adevarat si esti si iubit- esti cel mai fericit, te simti implinist.si ca nimeni si nic nu`ti poate face rau!

| tabittha a răspuns:

Vei sti cand vei simti asta cu adevarat, cand stomacul va fi strans si inima iti va bate in gat numai la gandul persoanei pe care o iubesti. Zic si eu...

| xXCrystyanXx a răspuns:

Cred ca sentimente ca iubirea sunt enigmatice.

| bebelotz a răspuns:

Hmmmm, cum incepi sa iubesti? Pei e simplu, atunci cand un tip/tipa (depinde de caz) apare in viata ta si incepe incet incet sa faca parte din viata ta si te simti bine in compania lui/ei iar apoi daca dispare si nu poti sa-ti iei gandul de la el/ea ii simti dorul si il/o vrei inapoi inseamna ca e iubire la mijloc :X in love :X

| Roby_2040 a răspuns:

Cand simti fluturasii aia in burticahee hee atunci cand te gandesti la persoana respectiva day dreaming

| MaRrYana a răspuns:

Atunci cand persoana de langa tine reprezinta totul pentru tine. atunci cand iubesti cu adevarat te simti implinit, fericit si simti ca ai face orice pentru persoana de langa tine

Întrebări similare