| tencurci a întrebat:

Ce faci cand inima ta se indragosteste de fiecara fata buna care iti zambeste?

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

De preferat sa iti folosesti si creierul nu numai inima.

5 răspunsuri:
| ayana13 a răspuns:

Ramai asa! daca pe viitor ai si bani multi multe fete au de castigat de pe urma prostiei tale.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decizi daca iti asculti inima sau ratiunea. Apoi mergi mai departe.

| irrumator30 a răspuns:

Ochii vad, inima cere... pentru inceput, zambeste-i si tu inapoi. Apoi, intra in vorba cu ea, salut-o si faceti prezentarile. Pasul 3, dupa ce vorbiti o perioada, o inviti la un suc/pizza/cafea...

Restul vine de la sine. Mult noroc!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Mai foloseste-ti si capulhee hee

| GEOsiDEEALOVE a răspuns:

Sall fratica buna intrebarea, dar cam greu de dat un raspuns, iti zic asta pentru ca asa am patit si eu, daca ar fi fost dupa mine le-as fi ales pe toate, insa pana la urma inima mea a ales pe cineva sa iubeasca, asa ca asa te sfatuiesc si pe uh sa alegi o fata pe care sa o iubesti mult si ai sa vezi ca inima ta se potoleste.PSS iti zic din propria experienta.Bafta!