| anonim_4396 a întrebat:

Ce fantezi erotice aveti si nu ati putut sa le puneti in aplicare dar ati vrea. Puteti sa mi raspundeti si pe privat sau mess daca nu vreti aici.

6 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu mi-e rusine sa raspund...cateodata am fantezii cu fete dar inca nu am incercat si nu vreau sa incerc.

| Labyrinth a răspuns:

Incest, sex cu mai multe persoane, chestii normale.

| ღPufuleț a răspuns:

Ai vrea sa mi le satisfaci tu sau ce?smug laughing)))

| ღPufuleț a răspuns:

Mmda. ce sa spunstraight face is fata dar mna cine n.are sarcasm n.are tongue

| ღPufuleț a răspuns:

Hmmm. waiting ma gandesc tongue laughing))

| xanonimulx a răspuns:

Auzi yoandeu as vrea sa vb ceva in particula despre cate chesti faci si nu iti dai seama ca alladyn e un copil prost si fara vitor n-are mai mult de 14-15 anibig grin
da-mi id tau daca vr sa mai vorbim