| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de crema depilatoare in zona inghinala imi puteti sfatui? si de unde se cumpara?

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Cele de la Farmec nu sunt bune, plus ca sunt si urat mirositoare, foarte urat.
Ti le recomand pe cele de le VEET, sau cele de la Avon (skin soft)
Sunt foarte bune!
Si nu provoaca iritatii.

| Cristiann25 a răspuns:

Puterea ursului ceva de genul.Este o crema de culoare rosie! Sa te dai putin si sa vezi ce efect bun are!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Iti recomand pe cea de la Farmec.
http://www.farmec.ro/......are/1.html
Te pup!

| Antoonel a răspuns:

Crema Farmec, este foarte buna. O gasesti in farmacii si in supermarkete. Bafta :*

| Gajiu69xxx a răspuns:

Crema de la farmec, pentru piele foarte sensibila, succes happy