| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce fel de femei va plac?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cele misto, atragatoare care au un farmec aparte, pot sa adaug ca-mi plac si cele misteroase, istete, frumoase.Iar lista poate continua

| Frank51 a răspuns:

1.70 55kg blonda cu par cret, sau bruneta cu par lung(fara breton), sani medii, descurcareata, politicoasa, cu bun simt, si eventual o mama si o casnica buna.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vulpițe îndrăznețe, sigure pe ele, care știu ce vor love struck

| Plato a răspuns:

Feminine, elegante, decente, demne, sufletiste, cu perspective si principii, optimiste, cu idei marete.

| Endoryus a răspuns:

Alea care stiu ce inseamna sa fie femeie. Nu sunt multe de genul.

| Jeonghyeo a răspuns:

Barbatii