| AnonimaX19X a întrebat:

Ce fel de femeie preferă bărbați atât într-o relație cât și în pat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate femeile maritate prefera barbatii atat in relatie cat si in pat, ca de aia se casatoresc, nu? laughing
Ma rog, nu doar de aia, dar sexul face parte din relatia lor zilnica dupa casatorie, ca si alte atributiuni, responsabilitati si placeri, pe care le impart ca si cuplu.
Cele nemaritate se mai gandesc daca il prefera doar in relatie si cine stie, uneori in pat, sau deloc, daca tin la fecioria lor pana la nunta.

| Eireann a răspuns:

O femeie heterosexuala. Ce diferenta face un "i".

| OrdanKarris a răspuns:

Una inferioara lui in multe sau toate aspectele si tinuta sub control de el, in fiecare zi.

| Xelon a răspuns:

Flocoasa happy