| anonimulmut a întrebat:

Bună!
Sondaj de opinie.
Considerați că o femeie poate face sex cu mai mulți bărbați dacă nu este într-o relație?
De ce bărbații fac mai ușor sex decât femeile?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O femeie nu va face sex cu mai multi barbati daca nu este intr-o relatie, se va pastra pentru barbatul iubit, doar o prostituata va face intotdeauna sex cu oricine o plateste.

Barbatii fac mai usor sex decat femeile, fiindca ei nu au nevoie de sentimente ca sa li se scoale cucul si sunt gata de sex in cateva secunde, fata de femei care are nevoei sa fie indragostita de acel barabt ca sa vrea sa faca sex cu el.

| MaxSpintecatorul a răspuns (pentru Violleta2022):

Hai sa fi nevasta mea!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. De nevoie, că produc spermă.

| Goete a răspuns:

De ce n-ar putea face sex cu mai multi barbati?
Un barbat in aceleasi circumstante poate face sex cu mai multe femei, nu?
eu cred ca si femeia are aceleasi drepturi si pote avea chiar si aceleasi necesitati sau dorinte.
Eu cred ca barbatii doar se aprind mai repede, daca intrebi un barbat vrei sa faci sex va zice imediat ca Da.
O femeie trebuie sa o exciti inainte, nu s-o intrebi. Barbatii se excita mult vizual si femeile nu chiar atat de mult incat sa vrea sa faca sex doar pentru ca a vazut un barbat "bun", din cate am citit si observat

| Hypefox a răspuns:

O femeie poate face sex cu cine vrea si cu câți vrea. Este in functie de ea dacă are control cine intra acolo sau nu. E in functie de cum se respecta fiecare.
Bărbaților le este mai ușor căci aceștia nu sunt atat de sentimentali si fragili ca si femeile. Pot face sex detașat pe cand femeia are nevoie de ceva sentimente ca sa ajungă acolo...

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Cardanul ridicat nu va fi niciodata ne-supt.

Kong Fuzi
1970 BC