| Daniel_Naghi_1998 a întrebat:

Ce fel de pozitie e mai usor de dezvirginat o fata? si cam de cat ar trbuii sa fie penisu ca sa o penetreze?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ai impresia ca explorezi o mina si ai nevoie de tarnacop?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poziţia "misionarului" este cea mai indicată la deflorare :)

Vezi detalii la linkul :
http://sexgen.showbiz.ro/......re-7089348

http://sanatate.bzi.ro/4-trucuri-pentru-dezvirginare-fara-durere-6348

http://jenichiriac.ro/dezvirginare-pozitii-sexuale-recomandate/

Chestia cu dimensiunea penisului NU are nici o relevanţă!
Important e să-l ştii folosi :))

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

In loc sa te chinui si sa o dai in bara, mai bine cheama un prieten care se pricepe si are si cu ce.

| Emilian65 a răspuns:

Pozitia pentru dezvirginarea unei fete este aleasa de cei doi. Deci nu este o pozitie speciala. In ceeace priveste marimea penisului, nu este un stass al marimii acestuia, este de ajuns si un penis de circa 13 cm. Important sa stii ce sa faci cu el.

| grab a răspuns:

O dezvirginezi in misionar's cel mai lejer pentru ca e indicat sa te uiti adanc in ochii ei cand ii introduci adanc penisul de minim 12 cm in vaginul ei stramt. are o figura priceless cand simte ca a devenit femeie tongue

| DaW a răspuns:

Parca ziceai in alte intrebari ca ai experienta rolling on the floor)

| NumaiIdioti a răspuns:

Prietene, inteleg ca ai poza la profil cu tigarea in mana, dar cred ca ai tras pe nas. Cum sa intrebi cat de lunga sa fie daca intr-o alta intrebare te dadeai mare ca la 13 ani intretineai pentru prima data relatii sexuale.

| XDeDeX a răspuns:

Tu peste ea... (misionarul) asta e mai simpla zic eu... lungimea normala
nu exista o regula cat de mare sa fie... sa ai grija doar sa folositi prezervativ

| Daniel_Naghi_1998 explică (pentru XDeDeX):

Pai avem de gand sa facem.dar daca as face fara prezervative...si nu ma termin in ea, nu i se intampla nimic, asa-i?

| XDeDeX a răspuns (pentru Daniel_Naghi_1998):

Eu zic sa nu te ristiwinking

| Daniel_Naghi_1998 explică (pentru XDeDeX):

Aha..cati ani ai?