| TaciSiContinua a întrebat:

Ce fel de sex preferati ( anal, oral, vaginal ) si de ce? funda love struck

Răspuns Câştigător
| Hawks a răspuns:

Blend, teoretic mai multa placere simti la sexul anal ca e mai "stramt".Dar, poate e placere pentru baiat, dar pentru fata? Nu toata fetele simt placere in asta.Sexul anal poate fi practicat de la varste mult mai mici decat cel vaginal care trebuie sa ai peste 17 ani, cel anal pot sa il aci si la 12-13 ani.Sexul vaginal creaza placere pentru amandoi, dar vine cu niste riscuri mai mult pentru fata:poate sa ramana gravida si daca sa nu mai fie virgina(daca era). Sexul oral e scarbos si iese din discutie.
Acum, daca as fi fata as prefera sexul anal, deoare nu risc nimic.
Dar cum sunt baiat le aleg pe amandoua.

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Toate.

| YqLmX a răspuns:

Analul si vaginalul.
Analul pentru ca nu trebuie sa folosesti prezervativ si vaginalul pentru ca simti cea mai mare placere.