| 2AN7 a întrebat:

Voi ce alegeti Anal sau Vaginal? Sau si Oral? Dar nu pun asta. e doar o figura laughing!

13 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă femeile mai aveau o gaură și pe aia o foloseau.

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

Iti dadeam funda in locul lui/ei

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Mă evită, întrebarea-i cică pentru băieți.

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

Dar nu stie ca orice baiat gandeste asta. (doar ca tu ai fost prima.)

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Și nu-i adevărat? Majoritatea îs pe același calapod.

| Danysan a răspuns:

Te-ai gasit si tu ce sa intrebi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Ca baiat le aleg pe toate... Oral(sa dau si sa primesc), vaginal sa dau si anal as da, daca as avea cui, fata ma refer.

| NickName01 a răspuns:

Păcatul, în orice formă ar fi el, este distructiv...

| khwewljewew a răspuns:

Întreab-o și pe maică-ta ce preferă.

| 2AN7 explică:

Ma refer la baieti!

| SweetAl3x a răspuns (pentru 2AN7):

Pai precizeaza de la inceput, ca era gata, gata sa-mi exprim preferintele pe aici! laughing

| Andrei273 a răspuns:

Oooh...ne pui intr-o situatie foarte delicata! Eu unul nu cred ca ma pot decide...intai oral, apoi vaginal si la urma anal, ca sa fie ca "cireasa de pe tort".