| Sadness12 a întrebat:

Ce fel de mesaje ar vrea un baiat sa primeasca?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de baiat in parte si ce vrea el de la tine, ca daca vrea sex ghici ce vrea

| Ihave100lei a răspuns:

Sa iti mananc gogisica de baiat rau laughing))))))))

| nex85 a răspuns:

Nu prea conteaza asa mult continutul mesajului, deci mai bine mesaje mai dese (rezonabil) si sincere, fara mari emotii asupra continutului mesajului... persoana potrivita e si intelegatoare happy Important e sa afle ca te gandesti la el, cel mai aiurea e cand doar un partener initiaza comunicarea, si cand mai afli ca persoana "tacuta" vorbeste mult si bine cu altii...

| David05Mihai a răspuns:

Depinde.
Eu ca baiat as prefeera sa fie o fata sincera cu mine.