| Qwertyuiop1406 a întrebat:

Ce filme as putea sa vad cu iubitul meu? Vreau ceva cu americani, dar cu tenta mai erotica. Nu vreau vreun film porno laughing. Ceva gen American Pie

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Cu tenta erotica este si filmul Wrong Turn numai ca e horror sau "Cruel intentions" sau "Friends with benefits". big grin
Vizionare placuta!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic (Este un film foarte bun, foarte romantic, si foarte dramatic)

Shinobi (Are multa actiune, este si romantic, si dramatic)

King Kong (Dramatic, romantic, actiune, horror)

Eu zic ca King Kong este cel mai potrivit pentru ca esti horror, si... S-ar putea sa sari in bratele lui big grin

Vizionare placuta! O zi frumoasa sa ai! happy

| paty10 a răspuns:

Van wilder fresh man of year smug

| Maanuelaa a răspuns:

Extreme movie, e o comedie legata de probleme sexuale ale adolescentilor..are destule scene erotice.

| Sykrom a răspuns:

Comedie de Groaza e ceva legat de porno cu un screemer care omoara niste tineri...E foarte frumos filmulbig grin