| midu89 a întrebat:

Ce gen de baiat \ fata va atrag? cum va place sa fiti alintati \alintate? din lumea asta a vedetelor pe cine ati alege, un favorit sau favorita aveti?

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Hmm` thinking Genul meu de baiat. Pai sa fie atent cu mine, sa puna foarte multa afectiune in ceea ce priveste relatia, sa ma iubeasca blushing, sa ma respecte, sa fie cuminte big grin (* daca as sta sa le enumar, as scrie pana dimineata, deci ajunge *) Cum imi place sa fiu alintata? Asa cum simte el :], sa ma alinte cum stie el mai bine in acelasi timp sa ne simtim bine amandoi :]. Din lumea vedetelor? David Beckham blushing.

7 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Daca nu ma atrageau, nu ziceam ca ma atrag, nu? Deci, genul ala. Wentworth Miller!

| positivity a răspuns:

În primul rând sunt fată.
Ce gen de băieţi mă atrag? Cei care sunt siguri pe ei. Îmi plac băieţii care nu se lasă deloc uşor, îi refuzi dar ei tot continuă să încerce.
Acei băieţi care par duri, dar adevărul e altul; de fapt sunt buni dar tot odată răi. Hm, îmi plac băieţii care ştiu ce e ăla respect; şi cei care nu lasă niciodată garda jos, ci doar să o facă intenţionat pentru mine.
Cum îmi place să fiu alintată? Nu ştiu, să îmi spună pe nume şi e perfect.
La ultima întrebare, cred că îl aleg pe Chester Bennington.

| Ella3133 a răspuns:

Un baiat care sa ma respecte, sa imi arate ca ma iubeste..., sa fie dulce(mai sunt dar nu mai enumar ca stai sa citesti hahaaa=]]).Pai despre alint...imi place sa fie ceva original(nu gen iubito, scumpo, iepurasi etc).
Din lumea vedetelor smiley al nostru laughing

| lumy4u a răspuns:

Mie mi-au placut intotdeauna baietii cu nasul mic si ''carn'' gen bruno mars si cu un look dulce

| mamatatasibunica a răspuns:

Eu sunt fata si as alege baiatul care este atent cu mine, ma alinta, face glume, ma face sa rad.iar din lumea vedetelor as alege pe:Orlando Bloom

| AndraDaPretty a răspuns:

Sa pot vorbi cu el, amuzant, destept, dragut.

| patrigalatean88 a răspuns:

Eu sunt fata big grin si. tot timpul m-au atras tipii siguri pe ei, amuzanti, si mai copilarosi.
de fapt, pe mine tot timpul m-au atras gemenii ( zodia ) blushing.
Din lumea vedetelor, Johnny Depp, Brad Pitt, David Beckam si. Smiley! arata foarte bine =p~ dar ca si caracter, care-i e mai important decat aspectul fizic!, nu-i conosc thinking Mie personal imi place rolul lui Chuck in Gossip Girl, pentru cele care se uita. Pentru cele care nu se uita la GG, el e genul de tip care nu isi prea arata sentimentele, si, chiar daca are aventuri cu destule femei, ramane indragostit doar de una, unica care il refuza happy
Altceva?! Imi plac tipii cu ochi albastri, dar dupa cum ii cunosc eu, desi nu imi place sa generalizez, dar cei cu ochii albastri is mult prea sensibili pentru mine sigh
Cam atat. :*