| ForeverWarrior a întrebat:

Ce ii place unei fete prima data la un baiat?

10 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Te inseli richard. pentru a atrage o fata e de ajuns sa stii sa combini vorba cu atinsul si alte metode. astea poate fi mai sus de situatia fizica sau materiala. Deci nu poti spune ce ii place prima data ci ce ii place unei fete la un baiat de se simte atrasa. Daca vrei sa vb mai multe trimite un pm

| DNSK a răspuns:

Toate spun aspectuthinking deci ai inteles varu? aspectu!

| Criss003 a răspuns:

Fizicul, sa fie de gasca, sa aiba tupeu, sa stie sa faca o fata sa rada adica sa aiba simtul umorului.

| aleexuţ a răspuns:

Fizicul, ochii...

| gianina14 a răspuns:

Fizicul si apoi comportamentul

| Doηηa a răspuns:

Aspectul fizic.

| EcstasyW a răspuns:

Pai ce fel de om e fizicul comportamentul...

| mysteriouswoman6905 a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu ceilalti. Mie imi place prima oara la un baiat felul in care ii stralucesc ochii atunci cand zambeste. Dupa, calitatile(sociabil, intelegator, iubitor, simpatic, destept, carismatic, etc. ), fizicul si cum se comporta cu mine.
Insa toate aceste lucruri nu inseamna nimic, daca baiatul respectiv nu are acel,, ceva'' care si-l doreste o fata(aici depinde de fiecare fata)
Sper ca te-am ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizicul / situatia materiala/comunicare daca e amuzant si stie sa poarta o conversatie da cel mai mult banii acum iar o sa ma contrazica uni dar banii ne conduc pe noi toti

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Prima oara in orisice caz...FIZICULwinking