| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

De ce un baiat se uita prima data la fundul unei fete?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Eu cred cu,, insistenta,, ca depinde de baiat,, barbat,,
Din experienta mea sunt intra-devar baieti,, barbati,, care ai dreptate se uita intai la formele fetei sa arate cat mai dotate, sexi asa crezand ei ca au pus-o,, scuzami limbajul,,
Dar pot sa te asigur ca nu toti baieti gandesc si sunt la fel(ma repet depinde de baiat)unii baieti se uita la o fata sa aiba frumusete interioara si putin exterioara si capul pe umeri si serioasa... iar unii care se uita intai la fund si mai putin frumusetea interoiara,, cred ca tot ce zboara se mananca...si va ramane cu formele visate...

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Sunt studii care atesta acest lucru.Se spune ca prima oara baietii se uita la fund apoi sani.De ce? Nu stiu. Dar un prieten de-al meu imi spunea ca baietilor le plac "formele"tongue Apoi, intr-un final cerceteaza si celalalte zone mai putin esentiale: ochii, buzele...
insa, nu este o regula.stiu multi baieti care se uita in primul rand la fata, apoi la restul corpului.

eileen
| eileen a răspuns:

Nu este o regula, baietilor li se perinda ochii prin toate cotloanele, poate fundul este mai mare si zabovesc acolo mai multhee hee dar asta nu e de incurajat.

carla
| carla a răspuns:

Simplu..pentru ca le place si se simt atrasi de formele femeilor, iar femeile se simt bine pentru ca sunt admirate happy

| kh1ss a răspuns:

Pentru ca e baiat tongue

| cely a răspuns:

Atata stie.

assiris
| assiris a răspuns:

Se uita peste tot de la cap in jos si ii ramine privirea pe ultimul nivel laughing

assiris
| assiris a răspuns:

Pai daca s-ar uita la fundul altui baiat inseamna ca are o problema... la bibilica...

| Adorable3 a răspuns:

...deoarece asa e rasa lorlaughing

| JayLeno a răspuns:

Nu numai, depinde de baiat, de preferintehee hee baietii se uita la fund, sani, picioare, buze, ochi etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vada daca ii potrivita pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Pentru ca le plac fetele care au forme sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele sunt sexy, atragatoare si au un corp (majoritatea) super misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)! E simplu! YO is baiat si stiu dc. Voi nu va dati seama? /:-) Nu v-ati gandit si la cauza sexului? Majoritatea zic:"EEE... ce kur bun are! iti dai seama ce misto-i cand eu tragi!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca la noi in cap nu mai este nimic in afara de ceva care incepe cu ''s'' si se termina cu ''ex''